Namiot do składowania soli

Namioty do składowania soli i piasku posiadają wszystkie cechy idealnego budynku do przechowywania soli i piasku. Są one wytrzymałe i stabilne, zdolne do wytrzymania najgorszych zimowych warunków atmosferycznych i pozwalają na niezakłóconą pracę ekip utrzymania dróg. Dostępne w wielu rozmiarach i wykonane z różnych materiałów, mogą być też wyprodukowane na zamówienie, w zależności od potrzeb.

  • Namiot przemysłowy wyprodukowany w Chinach
  • Namiot w dobrej cenie hurtowej
  • Trwały namiot do ciężkich zastosowań
  • Wysokiej jakości namiot sprzedażowy
  • Namiot w kształcie kopuły do przechowywania materiałów
  • Ognioodporna szopa warsztatowa
  • Duży namiot przemysłowy
  • Budynek roboczy o tkaninowym dachu
  • Namiot z ramą stalową o podwójnej kratownicy

Namioty do przechowywania soli i piasku chronią duże składy piasku i soli przed warunkami atmosferycznymi, co zmniejsza ryzyko zbrylania się i zatykania piaskarek i solarek, co zapewnia, że podczas ciężkich warunków praca ekip utrzymania dróg nie będzie utrudniona.

Odporność na korozję
Powłoki tkaninowe nie podlegają rdzy. Nasze namioty mają długą żywotność a stalowe kratownice są galwanizowane po ich spawaniu, dzięki czemu są chronione przed rdzą.

Lżejsze i jaśniejsze
Prześwitująca tkanina ścian namiotów pozwala na przenikanie światła słonecznego do wnętrza. Każda ściana równomiernie rozprowadza światło niwelując cienie i zapewnia dobre doświetlenie wnętrza. Większość użytkowników przyznało, że nie potrzebuje zapalać światła za dnia. W nocy, kiedy używane jest sztuczne oświetlenie, białe poszycie odbija światło dzięki czemu można ograniczyć ilość punktów świetlnych.

Szybka instalacja
Od fundamentów do wykończenia, postawienie zadaszenia tego typu mierzy się raczej w tygodniach niż miesiącach. Niektóre modele i rozmiary, jak np. seria do szybkiego montażu, mogą zostać postawione w przeciągu kilku dni. Namioty do przechowywania soli są modułowe i zaprojektowane aby maksymalnie ograniczyć kosztowny czas budowy.

Cieplej zimą
W ten sam sposób, w jaki metalowy budynek emituje ciepło z zewnątrz do wnętrza, ten namiot szybko rozprasza zimne powietrze.

Zastosowanie:
przechowywanie materiałów, składowanie, poszerzanie miejsca do pracy, przechowywanie sprzętu

Powiązane produkty:
namioty do przechowywania, namioty magazynowe

Poniżej znajduje się lista naszych regularnych modeli. Proszę kliknąć numer modelu aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.