1. Hale namiotowe Te zadaszenia z tkaniny mogą być wykorzystywane na wiele sposobów, a jednocześnie być wykorzystywane jako bazowa hala namiotowa. Części, wyposażenie i dostawy mogą być w nich przechowywane, mogą być również używane jako warsztat lub biuro.
  1. Zadaszenie do kontenerów Zadaszenia do kontenerów sprawdzają się idealnie do przechowywania, jako tymczasowe budynki, warsztaty, poszerzenia powierzchni produkcyjnej w fabryce, przechowywania materiałów żrących, takich jak chemikalia czy nawozy, przechowywania sprzętu i maszyn, sprzedaży roślin czy płodów rolnych, przechowywania pojazdów oraz jako warsztat mechaniczny.
  1. Namiot wystawienniczy i imprezowy Nasze namioty wystawiennicze i imprezowe są wyposażone w lekkie aluminiowe lub galwanizowane ramy stalowe do solidnej i bezpiecznej instalacji. Wytrzymałe, odporne na przetarcie dach i ściany boczne wykonane są z wysokogatunkowego PCV lub poliestru z powłoką z PCV, zapewniając atrakcyjne schronienie, które jest wodoodporne, ognioodporne i odporne na promieniowanie UV.
  1. Namiot wojskowy Nasze namioty wojskowe cechuje wyjątkowa stabilność, żywotność, trwałość i dobre wyniki. Szczyt namiotów oferuje naturalny system cyrkulacji powietrza, na który składają się otwory wentylacyjne w najwyższym punkcie każdego słupa głównego. Świeże powietrze unosi się z otworów wentylacyjnych, tworząc przewiew.
  1. Namiot bankietowy i weselny Nasze, wysokiej jakości namioty bankietowe i weselne dostępne są w szerokim wachlarzu modeli dopasowanych do Twoich potrzeb, i żeby Twoje wydarzenie zostało zapamiętane na lata.
  1. Namiot do składowania soli Namioty do składowania soli i piasku posiadają wszystkie cechy idealnego budynku do przechowywania soli i piasku. Są one wytrzymałe i stabilne, zdolne do wytrzymania najgorszych zimowych warunków atmosferycznych i pozwalają na niezakłóconą pracę ekip utrzymania dróg.
  1. Namiot ratunkowy W wypadku katastrofy, schronienie dla poszkodowanych jest jednym z kluczowych elementów do zapewnienia przetrwania. Dostarczamy namioty ratunkowe, które są znane z swojej wysokiej jakości i przystępnej ceny.
  1. Namiot sportowy Namiot sportowy zapewnia najlepsze warunki do treningu i zawodów zapewniając wszystkie cechy budynku sportowego.
  1. Namioty rolnicze Nasze namioty rolnicze do przechowywania ziarna nie są zwykłymi stodołami. Te namioty pokrywają szeroki wachlarz zastosowań w rolnictwie: od składowania siana po przechowywanie sprzętu i maszyn. Każdy namiot został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom nabywców a konstrukcja bez słupów w środku nadaje się na oborę lub stodołę.
  1. Hale namiotowe warsztatowe i magazynowe Nasze magazynowe hale namiotowe są przenośne, szybkie w montażu i są ekonomicznym rozwiązaniem dla rolnictwa, zastosowań przemysłowych, komercyjnych i do celów magazynowych.
  1. Zadaszenie dla koni z tkaniny Nasze przenośne zadaszenia z tkaniny dla koni chłodzą wnętrze latem a utrzymują ciepło zimą, obniżając koszty energii i zapewniając zdrowe środowisko dla Państwa koni i innych zwierząt w gospodarstwie domowym.
  1. Hala namiotowa dla bydła Stały wzrost i dobre zdrowie w bydła jest kręgosłupem wielu farm i gospodarstw rolnych. Nasze hale namiotowe dla bydła zapewniają dużo naturalnego światła, świeże powietrze oraz duże przestrzenie, dzięki czemu bydło ma komfortowe i bezstresowe warunki.
  1. Hangar lotniczy z materiału Struktury te można używać jako hangary samolotowe, obiekty do napraw samolotów, warsztaty dla helikopterów, hangary ultralekkie i lekkie. Te hangary lotnicze z materiału chronią samoloty, helikoptery i inne urządzenia lotnicze. Występują w rozmiarach od 30-100 stóp i szerszych, pasując do niemal każdego rozmiaru samolotu.
  1. Zadaszenie na samochód z tkaniny Te zadaszenia samochodowe zapewniają idealną przestrzeń zewnętrzną dla samochodów, ciężarówek i przyczep. Dzięki nim mogą Państwo stworzyć atrakcyjny obiekt dla swoich klientów, aby chronić ich pojazdy, gdy nie są używane.
  1. Kojce dla psów Często chcąc, aby pies został na zewnątrz, gdy nikogo nie ma w domu, nie jest możliwe a pozostawienie ich wewnątrz lub przywiązanie do łańcucha jest równie szkodliwe. Kojce dla psów zapewniają dużą, wygodną przestrzeń dla psów, a wybór właściwego kojca dla psów zapewnia zarówno spokój właściciela, jak i komfort psa.
  1. Hala namiotowa dla rolnictwa stodoła Stodoły I podobne budynki są stawiane dla wygody i komfortu codziennej pracy rolników. Te hale namiotowe dla rolnictwa i stodoły szczególnie przydatne są w zimnej i nieprzyjaznej pogodzie i sprawdzają się w hodowli królików i innych małych zwierząt.
  1. Kontener biurowo magazynowy Unique and relatively simple in their design, container houses are cost effective solutions for homeowners looking for a quick and easy set up with a great design. We do not compromise on the quality of these prefabricated buildings, and ensure that each home is scientifically built, utilizes advanced features, and enhances the living experience.
  1. Namiot na łódź Namiot do przechowywania łodzi jest doskonałym wyborem aby chronić łódź, gdy nie jest ona na wodzie. Dzięki szeregowi różnych kolorów do wyboru, zadaszenie i namiot na łódź można dopasować do indywidualnego gustu lub wystroju otoczenia.
  1. Ogrodzenie metalowe Ogrodzenia żelazne przyczynią się do estetyki domu lub firmy i podniosą wartość nieruchomości. Jako wszechstronne rozwiązanie ogrodzeniowe, nasze ogrodzenia żelazne mogą być zaprojektowane indywidualnie we własnym stylu, lub można je wybrać spośród wielu popularnych stylów.
  1. Skrzynki i szafki narzędziowe 1. Rama jest wykonana z rur o przekroju kwadratowym o wymiarach 60 x 40 x 2mm, zapewnia to stabilność o mocną konstrukcję szafki narzędziowej. 2. Powierzchnie i rama są galwanizowane I pokryte plastikiem w sprayu, tworząc gładkie i odporne na korozje wykończenie powierzchni.